Je bent nog niet ingelogd
Zotac ZBOX CI669 NANO 1,8L maat pc Zwart, Wit Intel SoC i7-1355U 1,7 GHz
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Zotac ZBOX CI669 NANO is een ultracompacte barebone-pc met afmetingen van slechts 1,8 liter. Het systeem wordt aangedreven door een Intel Core i7-1355U processor met 10 kernen en een basiskloksnelheid van 1,7 GHz. De barebone beschikt over twee DDR5-geheugenslots voor uitbreidbaarheid, vijf USB-poorten en twee USB-C-aansluitingen voor diverse connectiviteitsopties. Met één HDMI-uitgang kun je eenvoudig display-apparaten aansluiten. Dit compacte systeem is ideaal voor gebruikers die een krachtige, kleine computer zoeken voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zotac |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processor Model | 1355U |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 1.70 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 5 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Zotac ZBOX CI629 NANO 1,8L maat pc Zwart, Wit Intel SoC i3-1315U 1,2 GHz
Processor Model:
1315U
Bekijk vergelijking
€ 489,00
Zotac Zbox CI649 nano Intel Core i5-1335U Barebone
Processor Model:
1335U
Bekijk vergelijking
€ 519,00
Zotac ZBOX CI669 NANO 1,8L maat pc Zwart, Wit Intel SoC i7-1355U 1,7 GHz
Processor Model:
1355U
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 8.0 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| LED-indicatoren | HDD, Stroom, Wi-Fi |
| Type behuizing | 1,8L maat pc |
| Type koeling | Passief |
| Type product | Barebone werkstation |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Supported memory clock speeds | 4800,5200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 204 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Hoogte | 68 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 2 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD, SDHC, SDXC |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB poorten | 5 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0b |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Efficiënte kernboostfrequentie | 3,7 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 1.70 GHz |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Prestatie-kernboostfrequentie | 5 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie CoreTM i7 |
| Processor Model | 1355U |
| Thermal Design Power (TDP) | 55 W |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895173627583 |
| Vendorcode | ZBOX-CI669NANO-BE |
| Artikelnr | 949824 |
| Merk | Zotac |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯