Je bent nog niet ingelogd
Shuttle XPC slim Barebone DS50U7, i7-1355U, 2x LAN (1x 2.5Gbit ,1x 1Gbit), 1xCOM,1xHDMI,1xDP, 1x VGA
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Shuttle XPC slim Barebone DS50U7 is een compacte barebone-oplossing met een Intel Core i7-1355U processor met 10 cores en een maximale snelheid van 5.00 GHz. Dit systeem ondersteunt tot 2 slots DDR5-geheugen voor uitstekende multitaskingprestaties. De connectiviteit is uitgebreid met twee netwerkpoorten (2.5Gbit en 1Gbit), 6 USB-poorten en meerdere display-uitgangen inclusief HDMI, DisplayPort en VGA. Met een seriële COM-poort biedt het aansluitingsopties voor professionele toepassingen. Dit compacte barebone is geschikt voor kantoor, multimedia en zakelijke omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processor Model | 1355U |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 5.00 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 887993006178 |
| Vendorcode | DS50U7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Shuttle XPC slim Barebone DS50U3, Intel i3-1315U, 2x LAN (1x 2.5Gbit ,1x 1Gbit), 1xCOM,1xHDMI,1xDP,
Processor Model:
1315U
Bekijk vergelijking
€ 549,00
Shuttle XPC slim Barebone DS50U5, i5-1335U, 2x LAN (1x 2.5Gbit ,1x 1Gbit), 1xCOM,1xHDMI,1xDP, 1x VGA
Processor Model:
1335U
Bekijk vergelijking
€ 759,00
Shuttle XPC slim Barebone DS50U7, i7-1355U, 2x LAN (1x 2.5Gbit ,1x 1Gbit), 1xCOM,1xHDMI,1xDP, 1x VGA
Processor Model:
1355U
Bekijk vergelijking
Huidig
Shuttle XPC slim Barebone DS50U, Intel Celeron 7305, 2x LAN (1x 2.5Gbit ,1x 1Gbit), 1xCOM,1xHDMI,1xD
Processor Model:
7305
Bekijk vergelijking
€ 349,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC888S |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, RoHS, VCCI, cTUVus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | HDD, Stroom |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Type behuizing | 1,3L maat pc |
| Type koeling | Passief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 1,6 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Supported memory clock speeds | 5200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Gewicht | 1600 gram |
| Hoogte | 39.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| LAN controller | Intel® I219, Intel I226-LM |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 3 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0b |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| ECC ondersteund door processor | ✖︎ |
| Efficiënte kernboostfrequentie | 3,7 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 5.00 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Prestatie-kernboostfrequentie | 5 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie CoreTM i7 |
| Processor Model | 1355U |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993006178 |
| Vendorcode | DS50U7 |
| Artikelnr | 1113867 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯