Je bent nog niet ingelogd
Shuttle XPC slim Barebone DS50U, Intel Celeron 7305, 2x LAN (1x 2.5Gbit ,1x 1Gbit), 1xCOM,1xHDMI,1xD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Shuttle XPC slim Barebone DS50U is een compact systeem met Intel Celeron 7305 processor met 5 cores en 1.10 GHz basisfrequentie. Dit energiezuinige barebone biedt ondersteuning voor DDR5-geheugen met 2 slots voor maximale uitbreidbaarheid. Het systeem beschikt over 6 USB-poorten, dubbele netwerkconnectiviteit met 2.5Gbit en 1Gbit LAN, een seriële COM-poort en HDMI-uitgang. Met zijn zeer compacte formfactor is de DS50U ideaal voor kantoor-, retail- of industriële toepassingen met beperkte ruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Processor Serie | Intel Celeron |
| Processor Model | 7305 |
| Processor Cores | 5 |
| Processor Snelheid | 1.10 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 887993006208 |
| Vendorcode | DS50U |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Shuttle XPC slim Barebone DS50U3, Intel i3-1315U, 2x LAN (1x 2.5Gbit ,1x 1Gbit), 1xCOM,1xHDMI,1xDP,
Processor Model:
1315U
Bekijk vergelijking
€ 549,00
Shuttle XPC slim Barebone DS50U5, i5-1335U, 2x LAN (1x 2.5Gbit ,1x 1Gbit), 1xCOM,1xHDMI,1xDP, 1x VGA
Processor Model:
1335U
Bekijk vergelijking
€ 759,00
Shuttle XPC slim Barebone DS50U7, i7-1355U, 2x LAN (1x 2.5Gbit ,1x 1Gbit), 1xCOM,1xHDMI,1xDP, 1x VGA
Processor Model:
1355U
Bekijk vergelijking
€ 869,00
Shuttle XPC slim Barebone DS50U, Intel Celeron 7305, 2x LAN (1x 2.5Gbit ,1x 1Gbit), 1xCOM,1xHDMI,1xD
Processor Model:
7305
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC888S |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, RoHS, VCCI, cTUVus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | HDD, Stroom |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Type behuizing | 1,3L maat pc |
| Type koeling | Passief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 1,6 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Supported memory clock speeds | 5200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Gewicht | 1600 gram |
| Hoogte | 39.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| LAN controller | Intel® I219, Intel I226-LM |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 3 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0b |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 5 |
| Processor Serie | Intel Celeron |
| ECC ondersteund door processor | ✖︎ |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor Snelheid | 1.10 GHz |
| Prestatiekernen | 1 |
| Processor aantal threads | 5 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Model | 7305 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993006208 |
| Vendorcode | DS50U |
| Artikelnr | 1147407 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯