Je bent nog niet ingelogd
Shuttle All-In-One Barebone X50V9, 15,6" Single-Touch-Screen (resistief), Celeron 7305U, Wifi, IP54,
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Shuttle All-In-One Barebone X50V9 is een compact systeem met 15,6 inch resistief touchscreen, ideaal voor professionele en industriële toepassingen. Het wordt aangedreven door een Intel Celeron 7305-processor met 5 cores en 1,10 GHz basisfrequentie. Het systeem beschikt over twee DDR5-geheugenslots voor uitbreidbare capaciteit, vier USB-poorten en HDMI-uitgang. Met IP54-classificatie biedt het robuuste beveiliging tegen stof en spatwater. De ingebouwde wifi-connectiviteit maakt netwerkintegratie eenvoudig, wat dit systeem geschikt maakt voor diverse zakelijke omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Processor Serie | Intel Celeron |
| Processor Model | 7305 |
| Processor Cores | 5 |
| Processor Snelheid | 1.10 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 887993006802 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC888S |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| HD type | HD |
| Helderheid | 220 cd/m² |
| Resolutie | 1366 x 768 Pixels |
| Soort paneel | LCD |
| Touchscreen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, RoHS, UKCA, VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | HDD, Stroom |
| Type behuizing | Alles-in-een |
| Type koeling | Passief |
| Type product | All-in-One PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 4,74 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| ECC | ✖︎ |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Supported memory clock speeds | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 391 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Gewicht | 3500 gram |
| Hoogte | 327 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Ingebouwde luidsprekers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| LAN controller | Intel® I219 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8821CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 3 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0b |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 5 |
| Processor Serie | Intel Celeron |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor Snelheid | 1.10 GHz |
| Prestatiekernen | 1 |
| Processor cache | 8 MB |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Model | 7305 |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993006802 |
| Artikelnr | 1147565 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯