Je bent nog niet ingelogd
Shuttle XPC Nano PC NC40U, Intel Celeron 7305U, 1x HDMI, 1x DP,1xUSB-C/DP, 6x USB3.2, 1x 2.5" bay, 2
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Shuttle XPC Nano PC NC40U is een compact barebones-systeem met Intel Celeron 7305U processor (5 cores, 1,10 GHz). Dit compacte barebone biedt flexibiliteit voor diverse toepassingen. Het systeem beschikt over twee DDR4-geheugenslots voor uitbreidingsmogelijkheden. Voor connectiviteit zijn er zes USB 3.2-poorten, één USB-C-poort met DisplayPort-mogelijkheid, één HDMI-uitgang en één DisplayPort beschikbaar. De behuizing biedt plaats voor een 2,5-inch bay. Deze Nano PC combineert energiezuinige prestaties met compacte afmetingen en maakt het geschikt voor kantoor- en thuisgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Processor Serie | Intel Celeron |
| Processor Model | 7305 |
| Processor Cores | 5 |
| Processor Snelheid | 1.10 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Shuttle XPC Nano PC NC40U5, Intel Core i5-1235U, 1x HDMI, 1x DP,1xUSB-C/DP, 6x USB3.2, 1x 2.5" bay,
Processor Model:
1235U
Bekijk vergelijking
€ 409,00
Shuttle XPC Nano PC NC40U7, Intel Core i7-1255U, 1x HDMI, 1x DP,1xUSB-C/DP, 6x USB3.2, 1x 2.5" bay,
Processor Model:
1255U
Bekijk vergelijking
€ 509,00
Shuttle XPC Nano PC NC40U, Intel Celeron 7305U, 1x HDMI, 1x DP,1xUSB-C/DP, 6x USB3.2, 1x 2.5" bay, 2
Processor Model:
7305
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Veiligheid | CB IEC60950/62368, cTUVus (UL 62368) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | HDD, Stroom |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Type behuizing | 0.84L sized PC |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,42 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| ECC | ✖︎ |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Supported memory clock speeds | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 142 mm |
| Diepte | 142 mm |
| Gewicht | 400 gram |
| Hoogte | 42 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express slots versie | 3.0, 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| LAN controller | Intel® I219 |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 3 |
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0b |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 5 |
| Processor Serie | Intel Celeron |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor Snelheid | 1.10 GHz |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Prestatiekernen | 1 |
| Processor aantal threads | 5 |
| Processor cache | 8 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Model | 7305 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993005904 |
| Vendorcode | NC40U |
| Artikelnr | 949256 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯