Je bent nog niet ingelogd
ASRock Jupiter X300 1L maat pc Zwart AMD X300 Socket AM4 Ingebouwde luidsprekers
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De ASRock Jupiter X300 1L is een compacte barebone-pc in zwart design, ideaal voor wie een klein maar krachtig systeem zoekt. Deze mini-ITX pc is uitgerust met het AMD X300 chipset en Socket AM4, wat toekomstige upgrades mogelijk maakt. Met 2 DDR4-geheugenslots kunt u het werkgeheugen naar wens uitbreiden. De pc beschikt over 6 USB-poorten en 2 USB-C aansluitingen voor snelle gegevensoverdracht en periferiële verbindingen. De ingebouwde luidsprekers zorgen voor geluid zonder extra apparatuur. Een HDMI-uitgang maakt aansluiting op moderne schermen eenvoudig. Perfect voor kantoor, multimedia of compacte gaming-setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 4710483942853 |
| Vendorcode | 90BXG3Z01-A20GA0F |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC233 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | 1L maat pc |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Netvoeding | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 2933, 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 178 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | AMD |
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Ingebouwde luidsprekers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| LAN controller | Realtek RTL8111GN |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset moederbord | AMD X300 |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Socket | AM4 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Type processor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483942853 |
| Vendorcode | 90BXG3Z01-A20GA0F |
| Artikelnr | 1167855 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
