Je bent nog niet ingelogd
Equip HDMI/HDMI 15m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
De Equip HDMI/HDMI 15m kabel is een robuuste verbindingskabel uit onze HDMI kabels collectie. Met een lengte van 15 meter biedt deze kabel optimale flexibiliteit voor installaties op grotere afstanden. De kabel ondersteunt HDMI versie 1.4 met een bandbreedte van 10.2 Gbps, geschikt voor hoogwaardige audio- en videooverdracht. Dankzij de ingebouwde Ethernet-functionaliteit kunt u ook een internetverbinding via de HDMI-kabel realiseren. Het zwarte design sluit aan bij de meeste thuisbioscoop- en professionele setup-omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 15.00 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4015867180457 |
| Vendorcode | 119358 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 1,08 kg |
| Hoogte | 15000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 15.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 7,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867180457 |
| Vendorcode | 119358 |
| Artikelnr | 158400 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten