Je bent nog niet ingelogd
Equip HDMI 2.0 CABLE 30AWG M/M 15M 15m HDMI kabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
De Equip HDMI 2.0 kabel is een professionele verbindingskabel met een lengte van 15 meter, ideaal voor längere afstanden tussen apparaten. Met ondersteuning voor HDMI 2.0 standaard biedt deze kabel een bandbreedte van 18 Gbps, wat hoge kwaliteit audiovisuele transmissie mogelijk maakt. De kabel ondersteunt ARC, HDR en Ethernet functionaliteit, wat zorgt voor volledige compatibiliteit met moderne home cinema systemen. Het zwarte design past in elke omgeving. De 30AWG uitvoering garandeert betrouwbare verbindingen voor langdurig gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 15.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
| EAN | 4015867199435 |
| Vendorcode | 119374 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Equip 159352 HDMI kabel 1,8 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
1.80 m
Bekijk vergelijking
€ 48,95
Equip HDMI 2.0 CABLE 30AWG M/M 5M 5m HDMI kabel
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 7,95
Equip HDMI 2.0 CABLE 30AWG M/M 7.5m HDMI kabel
Kabellengte:
7.50 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
Equip HDMI 2.0 CABLE 30AWG M/M 15M 15m HDMI kabel
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Hoogte | 15000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 15.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867199435 |
| Vendorcode | 119374 |
| Artikelnr | 199570 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten