Je bent nog niet ingelogd
Equip HDMI 2.0 CABLE 30AWG M/M 7.5m HDMI kabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
De Equip HDMI 2.0 kabel is een professionele verbindingskabel van 7,5 meter lengte, geschikt voor diverse audiovisuele toepassingen. Met een bandbreedte van 18 Gbps ondersteunt deze kabel HDMI 2.0 standaard en biedt mogelijkheden voor HDR-content en ARC-functionaliteit. De kabel is voorzien van Ethernet-ondersteuning en beschikt over vergulde connectoren voor optimale signaaloverdracht. Het zwarte design past goed in moderne setup's. De 30AWG-specifikatie garandeert goede kabelkwaliteit en flexibiliteit bij gebruik over langere afstanden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 7.50 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
| EAN | 4015867199411 |
| Vendorcode | 119372 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Equip 159352 HDMI kabel 1,8 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
1.80 m
Bekijk vergelijking
€ 48,95
Equip HDMI 2.0 CABLE 30AWG M/M 5M 5m HDMI kabel
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 7,95
Equip HDMI 2.0 CABLE 30AWG M/M 7.5m HDMI kabel
Kabellengte:
7.50 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Equip HDMI 2.0 CABLE 30AWG M/M 15M 15m HDMI kabel
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 23,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 357 g |
| Hoogte | 7500 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 7.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867199411 |
| Vendorcode | 119372 |
| Artikelnr | 199573 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten