Je bent nog niet ingelogd
ACT 0,5 meter High Speed kabel v2.0 HDMI-A male - HDMI-A male (AWG30)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
2x
De ACT 0,5 meter High Speed HDMI-kabel v2.0 is een compacte verbindingskabel met HDMI-A connectoren aan beide zijden. Deze kabel ondersteunt HDMI 2.0 standaard met een bandbreedte van 18 Gbps en is geschikt voor beeldoverdracht in hoge kwaliteit. De kabel beschikt over ARC-functionaliteit voor audio-terugkanaal, HDR-ondersteuning voor verbeterde beeldkwaliteit en Ethernet-mogelijkheden. Met een lengte van slechts 0,5 meter is hij ideaal voor korte afstanden. De zwarte afwerking past in de meeste installatieomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 0.50 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
| EAN | 8716065004502 |
| Vendorcode | AK3900 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ACT 0,5 meter High Speed kabel v2.0 HDMI-A male - HDMI-A male (AWG30)
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
Huidig
ACT 1 meter High Speed kabel v2.0 HDMI-A male - HDMI-A male (AWG30)
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 5,95
ACT 2 meter High Speed kabel v2.0 HDMI-A male - HDMI-A male (AWG30)
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 6,95
ACT 3 meter High Speed kabel v2.0 HDMI-A male - HDMI-A male (AWG30)
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 7,95
ACT 5 meter High Speed kabel v2.0 HDMI-A male - HDMI-A male (AWG30)
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
ACT 7 meter High Speed kabel v2.0 HDMI-A male - HDMI-A male (AWG28)
Kabellengte:
7.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
ACT 10 meter High Speed kabel v2.0 HDMI-A male - HDMI-A male (AWG26)
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 22,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065004502 |
| Vendorcode | AK3900 |
| Artikelnr | 226993 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Deze HDMI 4K kabel ondersteunt 2160p @ 60Hz resoluties. Hiermee is de kabel compatible met resoluties ondersteund door de volgende HDMI versies: HDMI 2.0, HDMI 1.4a, HDMI 1.4, HDMI 1.3a en HDMI 1.3.
- Kabellengte: 0,5 meter
- HDMI-versie 2.0
- Voor resoluties tot en met 4K@60Hz
- HDR support
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯