Je bent nog niet ingelogd
Gembird 10m HDMI M/M
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Gembird 10m HDMI M/M kabel is een hoogwaardige verbindingskabel uit onze HDMI-kabelcollectie. Deze zwarte kabel heeft een lengte van 10 meter en ondersteunt HDMI versie 1.4 met een bandbreedte van 10.2 Gbps. De kabel is ontworpen voor betrouwbare audiovisuele verbindingen tussen HDMI-compatibele apparaten over een grotere afstand. Met zijn stevige uitvoering biedt deze kabel flexibiliteit voor diverse installatiesituaties in kantoor- en thuisomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 10.00 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716309065856 |
| Vendorcode | CC-HDMI4-10M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 580 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309065856 |
| Vendorcode | CC-HDMI4-10M |
| Artikelnr | 158979 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯