Je bent nog niet ingelogd
Equip 119340 5m HDMI HDMI Zwart HDMI kabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
De Equip 119340 is een zwarte HDMI-kabel met een lengte van 5 meter, ideaal voor het verbinden van HDMI-apparaten over een grotere afstand. Deze kabel ondersteunt HDMI 2.0-standaard met een bandbreedte van 18 Gbps, waardoor hoogwaardige audiovisuele signalen kunnen worden overgedragen. De kabel is voorzien van ARC-functionaliteit voor geavanceerde audio-terugkanaaloversturing en ondersteunt HDR-content voor verbeterde beeldkwaliteit. Een betrouwbare keuze voor moderne home-entertainment-toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 5.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
| EAN | 4015867196915 |
| Vendorcode | 119340 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Gewicht | 345 g |
| Hoogte | 5000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 5.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 7,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867196915 |
| Vendorcode | 119340 |
| Artikelnr | 192351 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten