Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D CAC-1321 High Speed HDMI 1.4 HD Extension Cable 3m
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De CLUB3D CAC-1321 is een High Speed HDMI 1.4 verlengingskabel van 3 meter, ontworpen voor betrouwbare signaaloverdracht. Met een bandbreedte van 18 Gbps ondersteunt deze kabel HDMI 1.4 en 2.0 standaarden, wat zorgt voor compatibiliteit met diverse apparaten. De kabel bevat ARC-functionaliteit voor geavanceerde audio-return-kanalen en ondersteunt HDR voor verbeterde beeldkwaliteit. Het zwarte design past in elke thuisomgeving of kantoor. Ideaal voor het verlengen van uw HDMI-verbindingen met behoud van signaalintegriteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| HDMI versie | 1.4, 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2017 |
| EAN | 8719214470685 |
| Vendorcode | CAC-1321 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4, 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Gewicht | 136 g |
| Lengte | 3000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214470685 |
| Vendorcode | CAC-1321 |
| Artikelnr | 196187 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯