Je bent nog niet ingelogd
Lindy 37873 3m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Grijs, Zilver HDMI kabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Lindy 37873 is een professionele HDMI kabel van 3 meter met HDMI 2.0 standaard. Deze kabel ondersteunt een bandbreedte van 18 Gbps en is voorzien van ARC-functionaliteit voor geavanceerde audioverwerking. De kabel biedt ondersteuning voor HDR-content en beschikt over Ethernet-kanaal voor netwerkfunctionaliteit. Met zijn grijs-zilveren afwerking biedt deze kabel een betrouwbare verbinding voor diverse multimedia-toepassingen. Ideaal voor het verbinden van apparaten waarbij hoge datasnelheden en geavanceerde functies vereist zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
| EAN | 4002888378734 |
| Vendorcode | 37873 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lindy 37871 1m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Grijs, Zilver HDMI kabel
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
Lindy 37872 2m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Grijs, Zilver HDMI kabel
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
Lindy 37873 3m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Grijs, Zilver HDMI kabel
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Lindy 37874 5m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Grijs, Zilver HDMI kabel
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 22,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | RoHS, REACH, UL, ATC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Grijs, Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 20 x 10,6 x 34 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 20 x 10,6 x 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Buigradius (min) | 6 cm |
| Contactmateriaal | Fosfor koper |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kleurensampling | 4:4:4 |
| Materiaal beveiliging | Koper |
| Materiaal connectorbehuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Nominale demping | 300kHz-825MHz 5dB, 825MHz-2.475GHz 5dB, 2.475GHz-4.125GHz 12dB, 4.125GHz-5.1GHz 20dB |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Connector-materiaal | Goud |
| Diameter van de kabel | 7,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888378734 |
| Vendorcode | 37873 |
| Artikelnr | 225130 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯