Je bent nog niet ingelogd
Lindy 36964 HDMI kabel 3 m HDMI Type A (Standard) Zwart, Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Lindy 36964 is een HDMI kabel van 3 meter geschikt voor diverse toepassingen. Met HDMI 2.0 ondersteuning en een bandbreedte van 18 Gbps biedt deze kabel betrouwbare signaaloverdracht. De kabel beschikt over ARC-functionaliteit voor audio return channel, ondersteunt HDR voor verbeterde beeldkwaliteit en heeft een ingebouwde Ethernet-verbinding. Het zwart-grijze design past in moderne installaties. Ideaal voor het verbinden van diverse HDMI-apparaten op afstand.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
| EAN | 4002888369640 |
| Vendorcode | 36964 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lindy 36961 HDMI kabel 0.5m HDMI Type A (Standard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 9,95
Lindy 36962 HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Lindy 36964 HDMI kabel 3 m HDMI Type A (Standard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Lindy 36965 HDMI kabel 5 m HDMI Type A (Standard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 21,95
Lindy 36966 HDMI kabel 7,5 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
7.50 m
Bekijk vergelijking
€ 37,95
Lindy 36967 HDMI kabel 10 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 56,95
Lindy 36968 HDMI kabel 15 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 93,95
Lindy 36969 HDMI kabel 20 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 120,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | RoHS, REACH, UL, ATC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 20 x 34,2 x 10,9 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 20 x 34,2 x 10,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Buigradius (min) | 4,8 cm |
| Contactmateriaal | Fosfor koper |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kleurensampling | 4:4:4 |
| Materiaal beveiliging | Koper |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Nominale demping | 300kHz-825MHz <5dB 825MHz-2.475GHz <5dB 2.475GHz-4.125GHz <12dB 4.125GHz-5.1GHz <20dB |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Connector-materiaal | Goud |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888369640 |
| Vendorcode | 36964 |
| Artikelnr | 234488 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯