Je bent nog niet ingelogd
Lindy 36467 HDMI kabel 7,5 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
De Lindy 36467 HDMI kabel is een 7,5 meter lange verbindingskabel met HDMI Type A aansluitingen. Deze kabel ondersteunt HDMI versie 1.4 en 2.0 met bandbreedte van 10.2 tot 18 Gbps. Hij beschikt over ARC-functionaliteit voor audioterugkanaal, HDR-ondersteuning voor verbeterde beeldkwaliteit en Ethernet-mogelijkheden. Uitgevoerd in zwart, biedt deze kabel een betrouwbare verbinding voor moderne audiovisuele apparatuur over een aanzienlijke afstand.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 7.50 m |
| HDMI versie | 1.4, 2.0 |
| Bandbreedte | 10.2, 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
| EAN | 4002888364676 |
| Vendorcode | 36467 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lindy 36470 0.5m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Zwart HDMI kabel
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 6,95
Lindy 36471 1m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Zwart HDMI kabel
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 6,95
Lindy 36472 2m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Zwart HDMI kabel
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 7,95
Lindy 36473 3m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Zwart HDMI kabel
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Lindy 36467 HDMI kabel 7,5 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
7.50 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Lindy 36468 HDMI kabel 10 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 28,95
Lindy 36469 HDMI kabel 15 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 35,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Nylon/polyvinylchloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4, 2.0 |
| Bandbreedte | 10.2, 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 19,2 x 34,1 x 10,6 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 19,2 x 34,1 x 10,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Buigradius (min) | 7 cm |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kleurensampling | 4:4:4 |
| Magnetisch afgeschermd | ✓︎ |
| Materiaal beveiliging | Aluminium |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabellengte | 7.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Nikkel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Connector-materiaal | Nikkel |
| Diameter van de kabel | 7 mm |
| Duurzaamheidscertificaten | UL ECOLOGO |
| Maximale refresh snelheid | 30 Hz |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 2160i |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888364676 |
| Vendorcode | 36467 |
| Artikelnr | 943473 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯