Je bent nog niet ingelogd
LogiLink CHA0102 HDMI kabel 3 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
1x
De LogiLink CHA0102 HDMI kabel biedt een verbindingslength van 3 meter en ondersteunt HDMI 2.0 standaard met een bandbreedte van 18 Gbps. Deze kabel is geschikt voor het overdragen van hoge kwaliteit audio- en videosignalen. De kabel beschikt over ARC-ondersteuning voor geavanceerde audiofuncties en biedt HDR-compatibiliteit voor verbeterde beeldkwaliteit. Met zijn zwart en grijs design past de kabel in verschillende omgevingen. Ideaal voor huisbioscoop en professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 4052792062151 |
| Vendorcode | CHA0102 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
LogiLink CHA0100 HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 7,95
LogiLink CHA0101 HDMI kabel 2 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 8,95
LogiLink CHA0102 HDMI kabel 3 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Grijs
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 137 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792062151 |
| Vendorcode | CHA0102 |
| Artikelnr | 958815 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯