Je bent nog niet ingelogd
LogiLink CHA0104 HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
10x
De LogiLink CHA0104 is een hoogwaardige HDMI-kabel van 1 meter met HDMI Type A-aansluiting in zwart. Deze kabel ondersteunt HDMI 2.1 met een bandbreedte tot 48 Gbps, waardoor hij geschikt is voor 4K en 8K-resoluties. De kabel beschikt over ARC en eARC-functionaliteit voor verbeterde audiokwaliteit, ondersteunt HDR voor betere beeldkwaliteit en bevat een Ethernet-kanaal voor netwerkverbindingen. Ideaal voor het verbinden van televisies, mediaspelers en andere HDMI-apparaten in uw huiskamer of kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 4052792062175 |
| Vendorcode | CHA0104 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Magnetisch afgeschermd | ✓︎ |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Extended display identification data (EDID) | ✓︎ |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792062175 |
| Vendorcode | CHA0104 |
| Artikelnr | 958817 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯