Je bent nog niet ingelogd
ACT 1.5 meter High Speed kabel v2.0 HDMI-A male - HDMI-A male (AWG30)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
1x
De ACT 1.5 meter High Speed HDMI-A kabel v2.0 is ontworpen voor betrouwbare verbindingen tussen HDMI-compatibele apparaten. Met een bandbreedte van 18 Gbps ondersteunt deze kabel hoogwaardig videooverdracht en audioformatten. De kabel is uitgerust met ARC-functionaliteit voor geavanceerde geluidoverdracht en HDR-ondersteuning voor verbeterde beeldkwaliteit. Met een lengte van 1,5 meter biedt de kabel voldoende bereik voor verschillende installatiesituaties. De zwarte kleur past in diverse omgevingen. De AWG30 koperdraad zorgt voor optimale signaalintegriteit en performance.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.50 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 8716065536935 |
| Vendorcode | AK3917 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 48,34 x 39,31 x 9,91 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 48,34 x 39,31 x 9,91 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 26 |
| Buigradius (min) | 4 cm |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kleurensampling | 4:2:0 |
| Materiaal beveiliging | Aluminium |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 8 mm |
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximale refresh snelheid | 30 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065536935 |
| Vendorcode | AK3917 |
| Artikelnr | 962338 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Deze HDMI 4K kabel ondersteunt 2160p @ 60Hz resoluties. Hiermee is de kabel compatible met resoluties ondersteund door de volgende HDMI versies: HDMI 2.0, HDMI 1.4a, HDMI 1.4, HDMI 1.3a en HDMI 1.3.
- Kabellengte: 1,5 meter
- HDMI-versie 2.0
- Voor resoluties tot en met 4K@60Hz
- HDR support
Toon meer
Vergelijkbare producten