Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D CAC-1378 HDMI kabel 7,5 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
De CLUB3D CAC-1378 is een professionele HDMI-kabel met een lengte van 7,5 meter, ideaal voor langere verbindingen tussen apparaten. Deze kabel ondersteunt HDMI 2.1-standaard met een bandbreedte van 48 Gbps, wat uitstekende prestaties garandeert. De kabel is voorzien van ARC en eARC-functionaliteit voor verbeterde audiocommunicatie en ondersteunt HDR voor superieure beeldkwaliteit. Met zijn zwarte afwerking past het naadloos in elke omgeving. Perfect geschikt voor home cinema-installaties, gaming-setups en professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 7.50 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 8719214473037 |
| Vendorcode | CAC-1378 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 50 x 20 x 10 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 50 x 20 x 10 mm |
| Gewicht | 790 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 7.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214473037 |
| Vendorcode | CAC-1378 |
| Artikelnr | 963733 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten