Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 3m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
StarTech.com 3m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors ondersteunt 4K-resolutie tot 60Hz en 1440p tot 144Hz, ideaal voor gaming en home entertainment. Met HDMI 2.0-standaard en 18 Gbps bandbreedte biedt deze zwarte kabel betrouwbare prestaties. De kabel beschikt over Audio Return Channel (ARC) voor gesimplificeerde audio-connectiviteit en ondersteunt HDR10 en HDCP 2.2 voor uitstekende beeldkwaliteit. De grip connectors zorgen voor veilige verbindingen. Met een lengte van 3 meter biedt de kabel flexibiliteit bij installatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 65030925389 |
| Vendorcode | HDMI2-CABLE-GRIP-3M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
StarTech.com 30cm High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC
Kabellengte:
0.30 m
Bekijk vergelijking
€ 8,95
StarTech.com 50cm High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 8,95
StarTech.com 1m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 9,95
StarTech.com 2m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
StarTech.com 3m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
StarTech.com 5m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
StarTech.com 7m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
7.00 m
Bekijk vergelijking
€ 33,95
StarTech.com 10m Actieve High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 62,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS-HD Master Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| eARC | 18 Gbit/s |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 240 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 1440p, 2560p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030925389 |
| Vendorcode | HDMI2-CABLE-GRIP-3M |
| Artikelnr | 974402 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯