Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 50cm High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com HDMI kabel met een lengte van 50 centimeter is ontworpen voor hoogwaardige digitale verbindingen. Met HDMI 2.0 en een bandbreedte van 18 Gbps ondersteunt deze kabel 4K-resoluties tot 60Hz en 1440p tot 144Hz, ideaal voor gaming en multimedia. De kabel beschikt over grip connectors voor gemakkelijke handeling en ondersteuning voor HDR10 en HDCP 2.2. ARC-functionaliteit maakt terugkanaalaudio mogelijk voor vereenvoudigde installaties. Het zwarte design integreert goed in elke setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 0.50 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 65030925396 |
| Vendorcode | HDMI2-CABLE-GRIP-50C |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
StarTech.com 30cm High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC
Kabellengte:
0.30 m
Bekijk vergelijking
€ 8,95
StarTech.com 50cm High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
Huidig
StarTech.com 1m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 9,95
StarTech.com 2m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
StarTech.com 3m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
StarTech.com 5m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
StarTech.com 7m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
7.00 m
Bekijk vergelijking
€ 33,95
StarTech.com 10m Actieve High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 62,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS-HD Master Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| eARC | 18 Gbit/s |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 54 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 1440p, 2560p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030925396 |
| Vendorcode | HDMI2-CABLE-GRIP-50C |
| Artikelnr | 974405 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯