Je bent nog niet ingelogd
Lindy 36506 HDMI kabel 7,5 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De Lindy 36506 is een HDMI-kabel van 7,5 meter lengte die voldoet aan HDMI 2.0 standaard. Met een bandbreedte van 18 Gbps ondersteunt deze kabel geavanceerde functies zoals ARC (Audio Return Channel) en HDR (High Dynamic Range). De zwarte kabel is geschikt voor het verbinden van diverse HDMI-apparaten zoals televisies, beamers en mediaspelers. Door de ruime kabellengte biedt hij flexibiliteit bij de installatie in woon- of kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 7.50 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4002888365062 |
| Vendorcode | 36506 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Halogeenvrij, Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| eARC | 18 Gbit/s |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Buigradius (min) | 6 cm |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kleurensampling | 4:4:4 |
| Magnetisch afgeschermd | ✓︎ |
| Materiaal beveiliging | Aluminium |
| Nominale demping | 300kHz~825MHz<5dB 825MHz~2.475GHz<5dB 2.475GHz~4.125GHz<12dB 4.125GHz~5.1GHz<20dB |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Kabellengte | 7.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Halogeen |
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 5,5 mm |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888365062 |
| Vendorcode | 36506 |
| Artikelnr | 975655 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯