Je bent nog niet ingelogd
StarTech HDMM150CM High Speed HDMI-kabel Ultra HD 4k x 2k 1,5 m Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De StarTech HDMM150CM is een High Speed HDMI-kabel met een lengte van 1,5 meter, geschikt voor Ultra HD-resoluties tot 4k x 2k. Met HDMI-versie 1.4 en een bandbreedte van 10.2 Gbps biedt deze zwarte kabel betrouwbare gegevensoverdracht voor modern audiovisueel apparatuur. De compacte lengte maakt deze kabel ideaal voor korte afstanden tussen apparaten. Perfect voor thuisbioscopen, gamingarena's en professionele installaties waar High Speed HDMI-connectiviteit vereist is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.50 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
| EAN | 65030853354 |
| Vendorcode | HDMM150CM |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
StarTech HDMM30CM High Speed HDMI-kabel Ultra HD 4k x 2k 0,3 m Zwart
Kabellengte:
0.30 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
StarTech HDMM50CM High Speed HDMI-kabel Ultra HD 4k x 2k 0.5m Zwart
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
StarTech HDMM1M High Speed HDMI-kabel Ultra HD 4k x 2k 1m Zwart
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
StarTech HDMM150CM High Speed HDMI-kabel Ultra HD 4k x 2k 1,5 m Zwart
Kabellengte:
1.50 m
Bekijk vergelijking
Huidig
StarTech HDMM2M High Speed HDMI-kabel Ultra HD 4k x 2k 2m Zwart
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
StarTech HDMM3M High Speed HDMI-kabel Ultra HD 4k x 2k 3m Zwart
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 108 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030853354 |
| Vendorcode | HDMM150CM |
| Artikelnr | 990581 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
De HDMM150CM 1,5 m High Speed HDMI®-kabel wordt geleverd met een niet-standaard 1,5 m lange kabel. Deze handige verbindingsafstand stelt u in staat uw HDMI-apparatuur op de door u gewenste plaats neer te zetten.
De kabel heeft twee vergulde HDMI mannelijke stekkers voor een afhankelijke HDMI-naar-HDMI-verbinding, terwijl de unieke kabellengte perfect is om op uw HDMI-tv naar video's vanaf uw laptop te kijken of voor presentaties in een vergaderzaal wanneer u uw laptop op een HDMI-projector aansluit.
Deze hoogwaardige HDMI-kabel ondersteunt alle 1080 p+ resoluties met een vernieuwingsfrequentie tot 120 Hz, met een levensechte kleur. Deze Ultra HD-kabel ondersteunt resoluties tot 4k x 2k en is dus al voorbereid op de toekomstige eisen van high-definition apparaten zoals hogere resoluties en een hogere framesnelheid.
Over StarTech.com HDMI-naar-HDMI-kabels:
StarTech.com high-speed HDMI digitale video- en audiokabels zijn door experts ontworpen en zijn uitsluitend vervaardigd van materialen van topkwaliteit voor hoogwaardige high-definitionprestaties. De HDMI-standaard combineert video met hoge bandbreedte en meerkanaals digitale audio in één kabel en biedt een kristalheldere beeldresolutie.
De kabel heeft twee vergulde HDMI mannelijke stekkers voor een afhankelijke HDMI-naar-HDMI-verbinding, terwijl de unieke kabellengte perfect is om op uw HDMI-tv naar video's vanaf uw laptop te kijken of voor presentaties in een vergaderzaal wanneer u uw laptop op een HDMI-projector aansluit.
Deze hoogwaardige HDMI-kabel ondersteunt alle 1080 p+ resoluties met een vernieuwingsfrequentie tot 120 Hz, met een levensechte kleur. Deze Ultra HD-kabel ondersteunt resoluties tot 4k x 2k en is dus al voorbereid op de toekomstige eisen van high-definition apparaten zoals hogere resoluties en een hogere framesnelheid.
Over StarTech.com HDMI-naar-HDMI-kabels:
StarTech.com high-speed HDMI digitale video- en audiokabels zijn door experts ontworpen en zijn uitsluitend vervaardigd van materialen van topkwaliteit voor hoogwaardige high-definitionprestaties. De HDMI-standaard combineert video met hoge bandbreedte en meerkanaals digitale audio in één kabel en biedt een kristalheldere beeldresolutie.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯