Je bent nog niet ingelogd
StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet HDMI/Micro-HDMI 50cm Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet is een compacte verbindingskabel van 50 centimeter met HDMI en Micro-HDMI aansluiting. Deze kabel ondersteunt HDMI 1.4 standaard met een bandbreedte van 10,2 Gbps, ideaal voor het verbinden van apparaten met HD- en Full HD-resoluties. De kabel beschikt over ARC-functionaliteit voor audio return channel en biedt ook mogelijkheden voor ethernetverbindingen. Dankzij de compacte lengte is deze zwarte kabel geschikt voor korte afstanden en beperkte ruimtes, wat hem praktisch maakt voor verschillende installaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 0.50 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
| EAN | 65030846936 |
| Vendorcode | HDADMM50CM |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet HDMI/Micro-HDMI 50cm Zwart
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
Huidig
StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet HDMI/Micro-HDMI 1m Zwart
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet HDMI/Micro-HDMI 2m Zwart
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet HDMI/Micro-HDMI 3m Zwart
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 15,95
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 25 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard), Type D (Micro) |
| AWG draad omvang | 34 |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 4,2 mm |
| HDCP versie | 1.4 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030846936 |
| Vendorcode | HDADMM50CM |
| Artikelnr | 991628 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Met de HDADMM50CM HDMI® naar HDMI micro-kabel kunt u apparaten met een HDMI micro-poort aansluiten op een beeldscherm/apparaat met standaard HDMI-aansluiting – een kostenbesparende oplossing voor het op elkaar aansluiten van moderne en geavanceerde HDMI-apparaten.De HDMI/HDMI micro-kabel is voorzien van hoogwaardige, vergulde aansluitingen voor een uistekende verbinding.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯