Je bent nog niet ingelogd
LogiLink CQ7033S netwerkkabel 1 m Cat6a S/FTP (S-STP) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De LogiLink CQ7033S netwerkkabel is een hoogwaardige Cat6a-kabel met een lengte van 1 meter. De S/FTP (SSTP)-constructie biedt een betrouwbare en stabiele netwerkverbinding, terwijl de 26 AWG-kern zorgt voor optimale prestaties. Deze zwarte kabel is een uitstekende keuze voor het verbinden van diverse netwerkcomponenten in uw thuissituatie of op kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | S/FTP (SSTP) |
| Kabellengte | 1.00 m |
| AWG maat | 26 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2019 |
| EAN | 4052792051483 |
| Vendorcode | CQ7033S |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
LogiLink CQ7033S netwerkkabel 1 m Cat6a S/FTP (S-STP) Zwart
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
LogiLink CQ7073S netwerkkabel 5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Zwart
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 8,95
LogiLink CQ7093S netwerkkabel 10 m Cat6a S/FTP (S-STP) Zwart
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
LogiLink CQ7103S netwerkkabel 15 m Cat6a S/FTP (S-STP) Zwart
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
LogiLink CQ7113S netwerkkabel 20 m Cat6a S/FTP (S-STP) Zwart
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 21,95
LogiLink CQ7123S netwerkkabel 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) Zwart
Kabellengte:
30.00 m
Bekijk vergelijking
€ 30,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Outer diameter | 6,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| AWG maat | 26 |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | S/FTP (SSTP) |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792051483 |
| Vendorcode | CQ7033S |
| Artikelnr | 276031 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

