Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti UniFi Patch Cable CAT6a 12m Transparant Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
2x
De Ubiquiti UniFi Patch Cable CAT6a is een professionele netwerkkabel van 12 meter lengte met S/UTP constructie voor optimale signaalintegriteit. Deze transparante witte kabel ondersteunt hoge datatransferssnelheden en is ontworpen voor betrouwbare netwerkverbindingen in bedrijfsomgevingen. Met CAT6a-specificatie biedt de kabel uitstekende prestaties voor moderne netwerkvereisten. Ideaal voor installaties waar kabellengte en transparantie van belang zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | S/UTP (STP) |
| Kabellengte | 12.00 m |
| Kleur Product | Transparant, Wit |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 810084697320 |
| Vendorcode | UACC-Cable-Patch-EL-C6A-12M-W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Telecommunicatios Industry Association (TIA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Transparant, Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Outer diameter | 3,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbehuizing | ✓︎ |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Geleidermateriaal | Koper |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | S/UTP (STP) |
| Kabelvorm | Rond |
| Kabellengte | 12.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE++ (4PPoE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810084697320 |
| Vendorcode | UACC-Cable-Patch-EL-C6A-12M-W |
| Artikelnr | 973802 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
❮
❯

