Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 64128 interface hub ARGB Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
4x
De DeLOCK 64128 interface hub is een veelzijdige ARGB-hub voor uw USB-apparaten. Met zijn slimme ontwerp en gestroomlijnde uitstraling, kan deze hub uw werkplek of gaming setup opfrissen. De hub biedt meerdere USB-poorten voor extra connectiviteit, en de ARGB-verlichting kan worden aangepast aan uw persoonlijke stijl. Deze compacte oplossing is handig voor het organiseren en beheren van uw USB-apparaten op een gestroomlijnde manier.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 4043619641284 |
| Vendorcode | 64128 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 10 |
| Hostinterface | ARGB |
| Hub-interfaces | ARGB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619641284 |
| Vendorcode | 64128 |
| Artikelnr | 964463 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze RGB-hub van Delock kan worden aangesloten op een moederbord met een adresseerbare RGB 5V-connector om de interne LED-verlichting uit te breiden. Zo zijn er tot wel 10 poorten beschikbaar op één ARGB-connector voor individuele verlichting. Twee magneten aan de onderkant zorgen voor een goede montage in de computerkast.
Technische details
- Connectoren:
1 x ARGB 5V 3-pins LED mannelijk >
10 x ARGB 5V 3-pins LED mannelijk
1 x SATA 15-pins voedingsconnector - Kunststof behuizing
- Magnetische houder
- Werkt op eigen kracht (alleen met een voeding).
- Afmetingen (LxBxH): ca. 90 x 48 x 16 mm
- Kleur: zwart
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯