Je bent nog niet ingelogd
NZXT High Performance Thermal Paste 15g
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
7x
NZXT High Performance Thermal Paste is een effectieve koelpasta voor CPU's en andere hitte-genererende componenten. Met een thermische geleidbaarheid van 6.3 W/m·K biedt deze pasta een uitstekende warmteoverdracht, waardoor componenten efficiënter kunnen koelen. De pasta komt in een handige 15 gram verpakking, waarmee gebruikers de prestaties van hun systeem kunnen verbeteren. Voor de beste resultaten adviseren we zorgvuldig de installatie-instructies op te volgen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Productsoort | Koelpasta |
| Thermische geleidbaarheid | 6.3 W/m·K |
| Inhoud (g) | 15 g |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 5056547200514 |
| Vendorcode | BA-TP015-01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 19,90
laatste 90 dagen: 19,90
9,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Productsoort | Koelpasta |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud (g) | 15 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Constitutief bestanddeel | Aluminiumoxide, Zinkoxide |
| Dichtheid | 3,5 g/cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thermische geleidbaarheid | 6.3 W/m·K |
| Viscositeit | 35-220*10³ mPa.s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547200514 |
| Vendorcode | BA-TP015-01 |
| Artikelnr | 1059908 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Jack
Frequente koper
Geplaatst: 28-04-2026
6 dagen in bezit
Een soort thermal klei
Koelt goed
Heel dik
Moeilijk toepassen
Plakt niet aan cpu
Koelt goed, maar heel vervelend om aan te brengen, de viscositeit is heel dik waardoor je heel veel kracht moet zetten om het er uit te persen. Het plakt niet aan je CPU dus het is ook nog ongemakkelijk doseren en toepassen.
❮
❯