Je bent nog niet ingelogd
Brother DR-421CL printer drum Origineel 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Brother DR-421CL printer drum is een origineel onderdeel voor uw printer, ontworpen om hoge kwaliteit afdrukken te leveren. Met een capaciteit van 30.000 pagina's is deze drum geschikt voor regelmatig gebruik. De drum is beschikbaar in de basiskleurenset (cyaan, magenta, geel, zwart), waardoor u uw documenten in heldere, levendige kleuren kunt afdrukken. Deze duurzame drum biedt een betaalbare oplossing voor uw printbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Printcapaciteit | 30000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| EAN | 4977766772068 |
| Vendorcode | DR421CLP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, DCP L8410CDW, MFC L8690CDW, MFC L8900CDW, MFC L9570CDW, MFC L9570CDWT |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 423 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Gewicht | 1,64 kg |
| Hoogte | 453 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Printcapaciteit | 30000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Multipack | ✖︎ |
| Kleur toner/inkt | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Zwart | ✓︎ |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766772068 |
| Vendorcode | DR421CLP |
| Artikelnr | 1102906 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯