Je bent nog niet ingelogd
Samsung MLT-D203L Lasertoner 5000pagina's Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung MLT-D203L is een zwarte lasertoner geschikt voor diverse Samsung printers. Deze toner heeft een printcapaciteit van 5000 pagina's, wat hem ideaal maakt voor regelmatig gebruik in kantoor- of thuisomgevingen. Met één cartridge per verpakking biedt dit product een betrouwbare oplossing voor uw printbehoeften. De toner levert consistente kwaliteit en is ontworpen voor efficiënt gebruik van resources.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 5000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628482610 |
| Vendorcode | SU897A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | ProXpress M3320, 3310, M3820, M4020, M3370, M3870, M4070 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 269 mm |
| Diepte | 351 mm |
| Hoogte | 152 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Kleur | ✖︎ |
| Printcapaciteit | 5000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | SU897A |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 191628482610 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628482610 |
| Vendorcode | SU897A |
| Artikelnr | 213930 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Originele zwarte Samsung tonercartridges met een rendement van 5000 pagina's werken samen met uw Samsung printer om de uitvoercapaciteit te verhogen. Profiteer elke keer dat u afdrukt van geweldige prestaties, volledige betrouwbaarheid en indrukwekkende kwaliteit.[2]
Toon meer
❮
❯
❮
❯