Je bent nog niet ingelogd
HP 120A Origineel Zwart, Cyaan, Magenta, Geel 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De HP 120A origineel tonercartridge is een all-in-one oplossing voor uw HP-printer. Deze set bevat één cartridge met vier kleuren: zwart, cyaan, magenta en geel. Met een printcapaciteit van tot 16000 pagina's biedt deze originele HP-cartridge een uitstekende waarde voor zowel zwart-witafdrukken als kleurenafdrukken. Perfect geschikt voor kantoren en bedrijven die regelmatig hoge volumes afdrukken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Printcapaciteit | 16000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
| EAN | 193424172665 |
| Vendorcode | W1120A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 120 tonercartridges werken met: HP Laser 150, 178, 179 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1176 x 728 x 2466 mm |
| Breedte | 279 mm |
| Diepte | 104 mm |
| Gewicht | 850 g |
| Hoogte | 65 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1173,5 x 726,4 x 2466,3 mm (46.2 x 28.6 x 97.1") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 179,2 kg (395 lbs) |
| Printcapaciteit | 16000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Multipack | ✖︎ |
| OEM-code | W1120A |
| Kleur toner/inkt | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Zwart | ✓︎ |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| UNSPSC-code | 44103109 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Fotogevoelige rol; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 193424172665 |
| Vendorcode | W1120A |
| Artikelnr | 263862 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Kenmerken laserbeeldvorming drum HP 120A :
- - schitterende kleuren: zwart, cyaan, magenta, geel
- constant hoge kwaliteit
-speciaal voor de compacte HP laserprinters - privégebruik of kantoorgebruik
efficiënte afdrukken voor een langere levensduur
- snelle en gemakkelijke uitwisseling
- Geschat paginabereik: 16.000 paginas (het werkelijke bereik kan variëren, afhankelijk van de inhoud van de afgedrukte paginas)
- -HP kleurenlaser 150a (4ZB94A # B19)
-HP kleurenlaser 150nw (4ZB95A # B19)
-HP kleurenlaser MFP 178nwg (6HU08A # B19)
-HP kleurenlaser MFP 179fwg (6HU09A # B19)
Toon meer
❮
❯