Je bent nog niet ingelogd
Brother TN-3480P tonercartridge Origineel Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
De Brother TN-3480P tonercartridge is een originele zwarte tonercartridge met een afdrukvolume van 8.000 pagina's. Deze cartridge is speciaal ontworpen voor gebruik in Brother-printers, waardoor je verzekerd bent van een betrouwbare en hoogwaardige afdrukkwaliteit. De compacte en efficiënte vormgeving maakt deze tonercartridge eenvoudig te installeren en te gebruiken, waardoor je snel kunt beginnen met afdrukken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 8000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
| EAN | 4977766755726 |
| Vendorcode | TN-3480P |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | DCP-L5500DN , HL-L5100DN , HL-L5200DW , MFC-L5700DN , MFC-L5750DW |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 251 mm |
| Diepte | 149 mm |
| Gewicht | 862 g |
| Hoogte | 363 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Printcapaciteit | 8000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Paginaopbrengst voetnoot | ISO/IEC 19752 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766755726 |
| Vendorcode | TN-3480P |
| Artikelnr | 286378 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet