Je bent nog niet ingelogd
HP Color LaserJet CE740A
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP Color LaserJet CE740A is een zwarte tonercartridge ontworpen voor HP Color LaserJet printers. Deze cartridge bevat voldoende toner voor ongeveer 7000 pagina's afdrukken. Het product is geschikt voor gebruikers die regelmatig in zwart-wit printen en op zoek zijn naar een betrouwbare vervangingstoner. De cartridge is eenvoudig te installeren en biedt een kosteneffectieve oplossing voor uw printbehoeften. Ideaal voor kantoor- en bedrijfsomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 7000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 884420306184 |
| Vendorcode | CE740A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 307 tonercartridges werken met: HP LaserJet Pro CP5225, P5225 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1150 x 1000 x 1267 mm |
| Breedte | 492 mm |
| Diepte | 188 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Hoogte | 225 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 7000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CE740A |
| Percentage gerecyclede materialen | 17 procent |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 20 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 9 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 884420306184 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 884420306184 |
| Vendorcode | CE740A |
| Artikelnr | 760561 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Ideaal voor klanten die betrouwbaar hoogwaardige professionele documenten moeten afdrukken op diverse formaten.
Betrouwbare originele HP cartridges zorgen voor een hoge productiviteit, zonder verspilling van tijd en supplies. HP ColorSphere toner produceert consistente professionele resultaten voor marketingmateriaal, financiële, ontwerp- en constructiedocumenten.
- U maakt een professionele indruk met scherpe zwarte tekst.
- Inktcartridges die speciaal ontworpen zijn om samen te werken met uw printers leveren consistente, ononderbroken afdrukprestaties.
- Met de ingebouwde intelligentie in HP cartridges kunt u het tonerverbruik bijhouden, wordt u gewaarschuwd als de supplies bijna op zijn en kunt u bestelinformatie voor een groot aantal printers consolideren. Originele HP tonercartridges die via HP Planet Partners worden geretourneerd, worden verantwoord gerecycled.[1]
• U maakt een professionele indruk met scherpe zwarte tekst.
• Inktcartridges die speciaal ontworpen zijn om samen te werken met uw printers leveren consistente, ononderbroken afdrukprestaties.
• Met de ingebouwde intelligentie in HP cartridges kunt u het tonerverbruik bijhouden, wordt u gewaarschuwd als de supplies bijna op zijn en kunt u bestelinformatie voor een groot aantal printers consolideren. Originele HP tonercartridges die via HP Planet Partners worden geretourneerd, worden verantwoord gerecycled.[1]
Betrouwbare originele HP cartridges zorgen voor een hoge productiviteit, zonder verspilling van tijd en supplies. HP ColorSphere toner produceert consistente professionele resultaten voor marketingmateriaal, financiële, ontwerp- en constructiedocumenten.
- U maakt een professionele indruk met scherpe zwarte tekst.
- Inktcartridges die speciaal ontworpen zijn om samen te werken met uw printers leveren consistente, ononderbroken afdrukprestaties.
- Met de ingebouwde intelligentie in HP cartridges kunt u het tonerverbruik bijhouden, wordt u gewaarschuwd als de supplies bijna op zijn en kunt u bestelinformatie voor een groot aantal printers consolideren. Originele HP tonercartridges die via HP Planet Partners worden geretourneerd, worden verantwoord gerecycled.[1]
• U maakt een professionele indruk met scherpe zwarte tekst.
• Inktcartridges die speciaal ontworpen zijn om samen te werken met uw printers leveren consistente, ononderbroken afdrukprestaties.
• Met de ingebouwde intelligentie in HP cartridges kunt u het tonerverbruik bijhouden, wordt u gewaarschuwd als de supplies bijna op zijn en kunt u bestelinformatie voor een groot aantal printers consolideren. Originele HP tonercartridges die via HP Planet Partners worden geretourneerd, worden verantwoord gerecycled.[1]
Toon meer
❮
❯
❮
❯