Digitus DN-19-DIN-4U montagekit
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
Merk Digitus
Rackcapaciteit4U
Verkrijgbaar sindsFebruari 2019
EAN4016032456100
VendorcodeDN-19-DIN-4U
Eigenschap Waarde
Kleur Product Zilver
Materiaal Gegalvaniseerd staal
Rackcapaciteit 4U
Gewicht en omvang
Breedte 483 mm
Diepte 223 mm
Gewicht 1600 gram
Hoogte 178 mm
Verpakkingsvolume 24000 cm³
Product informatie
EAN4016032456100
VendorcodeDN-19-DIN-4U
Artikelnr1037048
MerkDigitus
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
StarTech.com 4U open frame desktop rack 2-paals
4x
. Levertijd:
Meer productinformatie
4x
WP WPN-ROA-04603-BU rack-toebehoren
. Levertijd:
Meer productinformatie
Digitus 19" Blank Panel 4U
5x
Digitus 19" Blank Panel 4U