Je bent nog niet ingelogd
Digitus DN-19-DIN-3U Rack rail rack-toebehoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Digitus DN-19-DIN-3U Rack rail rack-toebehoren is een ondersteunend component uit de categorie Rack toebehoren. Dit grijze montageaccessoire is ontworpen voor gebruik in 19-inch serverkasten en biedt een compacte oplossing voor een 3U-hoogte. Het product kan worden ingezet voor diverse installatiebehoeften binnen datacenters en kantooromgevingen. Met zijn neutrale grijze afwerking past het uitstekend in professionele racks en ondersteunt het een ordelijke en efficient organisatie van uw apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Rackcapaciteit | 3U |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2018 |
| EAN | 4016032447870 |
| Vendorcode | DN-19-DIN-3U |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dikte van materiaal | 2 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Rekrail |
| Rackcapaciteit | 3U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 480 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2500 gram |
| Hoogte | 135 mm |
| Verpakkingsvolume | 20800 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele rackbreedte | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 94039910 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032447870 |
| Vendorcode | DN-19-DIN-3U |
| Artikelnr | 242755 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯