Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com CABSHF2POSTV2 rack-toebehoren rack-tray
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
De StarTech.com CABSHF2POSTV2 is een professioneel rack-toebehoren ontworpen voor organisatie en optimalisatie van serverkasten. Dit zwarte racks tray biedt een stevige en betrouwbare oplossing voor het beheren van kabels en apparatuur in uw rackinstallatie. Met zijn robuuste constructie integreert het zich naadloos in standaard rackopstellingen. Het tray-systeem helpt bij het ordenen van uw infrastructuur, waardoor werkstromen efficiënter worden en de beschikbare ruimte beter wordt benut. Ideaal voor datacenters, serverruimten en professionele IT-omgevingen waar structuur essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Draagvermogen (max) | 34 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
| EAN | 65030887496 |
| Vendorcode | CABSHF2POSTV2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | Reach, CE |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Rekschap |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 508 mm |
| Gewicht | 3800 gram |
| Hoogte | 88 mm |
| Nuttige breedte | 43,6 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal kooimoeren | 4 |
| Aantal schroeven | 4 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Kooimoeren inbegrepen | ✓︎ |
| Sluitringen inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schroef-type | M6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 34 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030887496 |
| Vendorcode | CABSHF2POSTV2 |
| Artikelnr | 282094 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Met de server rack shelf met 2 stijlen kunt u een groot, in het midden gemonteerd vast schap toevoegen aan bijna elk standaard server rack met 2 stijlen.
EIA 310 conform
Onze 2U rack shelf voldoet aan EIA 310, d.w.z. dat het geschikt is voor de meeste standaard 19" racks met 2 stijlen. De meegeleverde montagesteunen kunnen worden aangepast aan verschillende stijldieptes, waardoor dit in het midden gemonteerde rack schap een universele opslagoplossing is voor racks met 2 stijlen, terwijl de ventilatiegaten de luchtstroom in het rack helpen verbeteren.
Robuuste stalen constructie
Gemaakt van SPCC koudgewalst staal van commerciële kwaliteit, dit duurzame netwerk rack schap met 2 stijlen ondersteunt apparatuur tot 34 kg - een perfecte oplossing voor de opslag van niet-rackmonteerbare apparatuur, gereedschap, randapparaten of accessoires in uw rack, zodat u deze direct bij de hand heeft.
De keuze van IT-professionals sinds 1985
StarTech.com producten zijn zorgvuldig ontworpen en grondig getest op compatibiliteit en prestatie, om te garanderen dat onze hoogwaardige producten voor IT professionals voldoen aan de industrienormen of deze te overtreffen. Onze StarTech.com technische adviseurs hebben een brede productkennis en bieden 24 uur van maandag t/m vrijdag ondersteuning (engelstalig) om alle klanten zowel vóór als na de aankoop te kunnen ondersteunen.
EIA 310 conform
Onze 2U rack shelf voldoet aan EIA 310, d.w.z. dat het geschikt is voor de meeste standaard 19" racks met 2 stijlen. De meegeleverde montagesteunen kunnen worden aangepast aan verschillende stijldieptes, waardoor dit in het midden gemonteerde rack schap een universele opslagoplossing is voor racks met 2 stijlen, terwijl de ventilatiegaten de luchtstroom in het rack helpen verbeteren.
Robuuste stalen constructie
Gemaakt van SPCC koudgewalst staal van commerciële kwaliteit, dit duurzame netwerk rack schap met 2 stijlen ondersteunt apparatuur tot 34 kg - een perfecte oplossing voor de opslag van niet-rackmonteerbare apparatuur, gereedschap, randapparaten of accessoires in uw rack, zodat u deze direct bij de hand heeft.
De keuze van IT-professionals sinds 1985
StarTech.com producten zijn zorgvuldig ontworpen en grondig getest op compatibiliteit en prestatie, om te garanderen dat onze hoogwaardige producten voor IT professionals voldoen aan de industrienormen of deze te overtreffen. Onze StarTech.com technische adviseurs hebben een brede productkennis en bieden 24 uur van maandag t/m vrijdag ondersteuning (engelstalig) om alle klanten zowel vóór als na de aankoop te kunnen ondersteunen.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
