Je bent nog niet ingelogd
Lanberg AK-1007-B rack-toebehoren Verstelbare plank
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
4x
De Lanberg AK-1007-B is een verstelbare plank ontworpen voor rack-systemen. Dit onderdeel uit de categorie rack toebehoren biedt flexibele opberguimte in een strak zwart design. De plank is geschikt voor diverse serverkasten en kan eenvoudig op de gewenste hoogte worden gepositioneerd. Met deze verstelbare plank maximaliseer je de beschikbare ruimte in je rack-systeem en organiseert je apparatuur efficiënt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 60 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 5901969403640 |
| Vendorcode | AK-1007-B |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Verstelbare plank |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 465 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 3860 gram |
| Hoogte | 48 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 60 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969403640 |
| Vendorcode | AK-1007-B |
| Artikelnr | 303685 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten