Je bent nog niet ingelogd
Lanberg AK-1012-B rack-toebehoren rack-tray
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
11x
De Lanberg AK-1012-B is een praktische rack-tray in zwart, ontworpen als toebehoren voor racks. Dit onderdeel uit de categorie rack toebehoren biedt een functionele oplossing voor organisatie en opberging binnen uw rackinstallatie. Met zijn zwarte afwerking past het onderdeel goed in professionele serveromgevingen. De rack-tray is geschikt voor gebruik in standaard rack-systemen en helpt bij het optimaal benutten van de beschikbare ruimte in uw installatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rackcapaciteit | 1.14U |
| Draagvermogen (max) | 20 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 5901969416978 |
| Vendorcode | AK-1012-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Rekschap |
| Rackcapaciteit | 1.14U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Gewicht | 360 gram |
| Hoogte | 51.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 10" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 20 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969416978 |
| Vendorcode | AK-1012-B |
| Artikelnr | 304578 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten