Je bent nog niet ingelogd
Lanberg AK-1402-B rack-toebehoren Blanco paneel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Het Lanberg AK-1402-B is een zwart blanco paneel bestemd voor rack-toebehoren. Dit paneel is onderdeel van de categorie behuizingen en biedt een praktische oplossing voor het organiseren en afschermen van rackruimte. Met zijn strakke zwarte uitvoering past het paneel naadloos in moderne serveromgevingen en netwerkinstallaties. Het blanco ontwerp stelt gebruikers in staat om het paneel naar behoefte aan te passen en te configureren voor specifieke installatieeisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 5901969403763 |
| Vendorcode | AK-1402-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Blanco paneel |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 482.6 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 450 gram |
| Hoogte | 88.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969403763 |
| Vendorcode | AK-1402-B |
| Artikelnr | 305450 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten