Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 19" Fixed Shelf 2U - [710916]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
1x
De Intellinet 19" Fixed Shelf 2U biedt een praktische opbergoplossing voor uw rackinstallatie. Dit zwarte schap is ontworpen voor gebruik in 19-inch serverkasten en biedt ruimte voor 2U-eenheden. Met zijn vaste constructie zorgt het shelf voor stabiele ondersteuning van apparatuur in uw rackinfrastructuur. Het product combineert functionaliteit met een professioneel zwart design dat aansluit op standaard datacenter-omgevingen. Ideaal voor organisatie en optimaal ruimtegebruik in rack-opstelungen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 766623710916 |
| Vendorcode | 710916 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Rekschap |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 482 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623710916 |
| Vendorcode | 710916 |
| Artikelnr | 768383 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten