Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 1U Rack Shelf - Universele 19 inch Server Rack Plank/Lade voor AV/Data/Netwerk Apparatu
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
StarTech.com 1U Rack Shelf is een universele 19 inch serverrackplank, ontworpen voor professionele installaties in data- en netwerkomgevingen. Dit zwarte shelf biedt een betrouwbare oplossing voor het organiseren van AV-, data- en netwerktoestellen binnen uw rackinfrastructuur. Met zijn compacte 1U-formaat integreert het naadloos in bestaande rackopstellingen. Het shelf ondersteunt efficiënte ruimtebenutting en kabelmanagement in uw technische omgeving. Ideaal voor bedrijven die hun serverruimtes willen optimaliseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 65030893725 |
| Vendorcode | SHELF-1U-20-FIXED-S |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | SPCC |
| Soort | Rekschap |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 508 mm |
| Gewicht | 4000 gram |
| Hoogte | 43 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Kooimoeren inbegrepen | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schroef-type | M6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030893725 |
| Vendorcode | SHELF-1U-20-FIXED-S |
| Artikelnr | 924783 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Met de SHELF-1U-20-FIXED-S kunt u een 1U 50,8 cm diep rack shelf toevoegen aan elk EIA-310 conform, 19 inch rack of kast.
Hoogwaardige constructie
De rack shelf is geschikt voor apparatuur tot 25 kg en is gemaakt van 2,0 mm SPCC koudgewalst staal van commerciële kwaliteit voor een lange levensduur en sterkte. Berg uw accessoires of niet-monteerbare apparaten op zodat ze gemakkelijk toegankelijk zijn en op uw apparatuur kunnen worden aangesloten.
Twee installatieopties
U kunt het 1U rack schap bevestigen in een van de twee verschillende montagestanden. De standaardoptie, met het lipje omlaag of omgekeerd met het lipje omhoog waardoor u voorkomt dat uw apparatuur van de ligger glijdt.
Inclusief bevestigingsmaterialen
Voor nog meer gemak worden M6 vierkante kooimoeren en M6 schroeven meegeleverd zodat u uw apparatuur vlot kunt installeren.
Hoogwaardige constructie
De rack shelf is geschikt voor apparatuur tot 25 kg en is gemaakt van 2,0 mm SPCC koudgewalst staal van commerciële kwaliteit voor een lange levensduur en sterkte. Berg uw accessoires of niet-monteerbare apparaten op zodat ze gemakkelijk toegankelijk zijn en op uw apparatuur kunnen worden aangesloten.
Twee installatieopties
U kunt het 1U rack schap bevestigen in een van de twee verschillende montagestanden. De standaardoptie, met het lipje omlaag of omgekeerd met het lipje omhoog waardoor u voorkomt dat uw apparatuur van de ligger glijdt.
Inclusief bevestigingsmaterialen
Voor nog meer gemak worden M6 vierkante kooimoeren en M6 schroeven meegeleverd zodat u uw apparatuur vlot kunt installeren.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯