Je bent nog niet ingelogd
Delock 66482 19" kabelbeheerborstelstrip 2U zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De DeLock 66482 is een 19" kabelbeheerborstelstrip voor 2U rack-installaties. Dit praktische toebehoren in zwart zorgt voor een nette organisatie van kabels in uw serveromgeving. De borstelstrip helpt los hangende kabels tegen te houden en biedt een professionele afwerking in uw rackkast. Met zijn compacte 2U-formaat past het perfect tussen uw apparatuur in standaard 19"-rekken. Ideaal voor datacenters, serverruimtes en professionele installaties waar kabelmanagement essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4043619664825 |
| Vendorcode | 66482 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal, Nylon |
| Soort | Borstelpaneel |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 88.5 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 48,3 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619664825 |
| Vendorcode | 66482 |
| Artikelnr | 959904 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze borstelstrip van Delock is geschikt voor installatie in een 19″ netwerkkast.
Correct leggen van kabels
De netwerkkabels worden eenvoudig van voren naar achteren geleid, waardoor het zicht op de kabels in de netwerkkast wordt geblokkeerd en de netwerkkast een opgeruimde totaalindruk achterlaat.
Bescherming tegen vreemde deeltjes
De meegeleverde nylonborstels voorkomen het binnendringen van stof en vuil.
Technische details
- Voor montage in 19″ netwerkkast, 2U
- Nylonborstels
- Kleur: zwart
- Materiaal: metaal
- Afmetingen (LxBxH): ca. 483,0 x 88,5 x 10,0 mm
Pakketinhoud
- 10″ borstelstrip
- 4 x schroeven
- 4 x gekooide noten
- 4 x wasmachine
Pakket
- Witte doos
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯