Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 66536 rack-toebehoren Paneel voor kabelbeheer
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Het DeLOCK 66536 paneel voor kabelbeheer is een praktische oplossing voor een georganiseerde serveromgeving. Dit grijze rack-toebehoren is speciaal ontworpen voor het beheer en de ordening van kabels binnen racks. Het paneel biedt een efficiënte manier om netwerkbekabelingen, stroomkabels en andere verbindingen netjes en overzichtelijk in te richten. Het grijze ontwerp sluit naadloos aan op standaard rackomgevingen. Dit toebehoren van DeLOCK helpt bij het reduceren van kabelwarboel en verbetert de luchtstroom binnen de behuizing, wat bevorderlijk is voor de koeling van apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 4043619665365 |
| Vendorcode | 66536 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Soort | Paneel voor kabelbeheer |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 88.5 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619665365 |
| Vendorcode | 66536 |
| Artikelnr | 965955 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze borstelstrip van Delock is geschikt voor installatie in een 19″ netwerkkast. Nette kabelgeleiding: De netwerkkabels worden eenvoudig van voor naar achter geleid, waardoor de kabels in de netwerkkast niet zichtbaar zijn en de kast een opgeruimde uitstraling heeft. Bescherming tegen vuil: De meegeleverde nylon borstels voorkomen dat stof en vuil binnendringen.
Technische details
- Voor montage in een 19″ netwerkkast, 2U
- Nylonborstels
- Kleur: grijs
- Materiaal: metaal
- Afmetingen (LxBxH): ca. 483,0 x 88,5 x 10,0 mm
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten