Je bent nog niet ingelogd
Digitus DN-96330/9APC rack-toebehoren Paneel voor kabelbeheer
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
Het Digitus DN-96330/9APC is een paneel voor kabelbeheer uit de categorie rack toebehoren. Dit grijze paneel biedt een praktische oplossing voor het organiseren en beheren van kabels binnen uw racksysteem. Het product is ontworpen voor gebruik in standaard rackkasten en helpt bij het creëren van een nette, goed georganiseerde installatieomgeving. Het grijze afwerkingsontwerp past elegant in professionele serveromgevingen. Met dit kabelbeheertoebehoren kunt u uw installatieruimte overzichtelijk houden en de veiligheid van uw netwerk- en stroomkabels verbeteren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
| EAN | 4016032432258 |
| Vendorcode | DN-96330/9APC |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dikte van materiaal | 1 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Polymeer, Staal |
| Soort | Paneel voor kabelbeheer |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 44.5 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting(en) | 6 x LC DX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032432258 |
| Vendorcode | DN-96330/9APC |
| Artikelnr | 967072 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯