Je bent nog niet ingelogd
Silverstone G11910160-RT computerbehuizing onderdelen Ventilatorrooster
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Silverstone G11910160-RT is een ventilatorrooster bestemd voor computerbehuizingen. Dit onderdeel uit de categorie montagemateriaal is geschikt voor 120 mm ventilatoren en beschikt over een elegant zwart design. Het rooster biedt functionele bescherming voor uw ventilator en draagt bij aan een professionele uitstraling van uw computeropstelling. Dit compatibele accessoire is ideaal voor systeemintegrators en enthusiasten die hun computerbehuizing willen optimaliseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 4710679810621 |
| Vendorcode | G11910160-RT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilatorrooster |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 169 mm |
| Diepte | 54 mm |
| Gewicht | 170 g |
| Hoogte | 135 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-stof filter | ✓︎ |
| Gemakkelijk te installeren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verwijderbare filter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | RM400 / RM41-506 / RM41-H08 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679810621 |
| Vendorcode | G11910160-RT |
| Artikelnr | 1154627 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯