Je bent nog niet ingelogd
Gembird TVS-55T-01 tv-bevestiging 139,7 cm (55") Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Gembird TVS-55T-01 is een universele mobiele standaard geschikt voor televisies van 32 tot 55 inch. Dit model is voorzien van hoogteverstelling, waarmee u de optimale kijkhoogte kunt bepalen. De zwarte uitvoering past elegant in elk interieur. De standaard biedt flexibiliteit en stabiliteit voor uw scherm, wat hem geschikt maakt voor uiteenlopende opstelruimtes. Ideaal voor thuis of op kantoor waar u uw tv in hoogte wilt kunnen aanpassen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Max. beeldschermdiagonaal | 55 inch |
| Min. beeldschermdiagonaal | 32 inch |
| Hoogteverstelbaar | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 8716309135030 |
| Vendorcode | TVS-55T-01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -10 - 10° |
| Draaien | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | ✓︎ |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 wiel(en) |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Geschikt voor gebogen scherm | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 1240 - 1540 mm |
| Hoogteverstelbaar | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Max. beeldschermdiagonaal | 55 inch |
| Min. beeldschermdiagonaal | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vergrendelbare wielen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 677 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Gewicht | 11,5 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. belasting | 35 kg |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| VESA afmetingen | 100 x 100,200 x 100,200 x 200,300 x 200,400 x 200,300 x 300,400 x 300,400 x 400 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schappen | 1 schappen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Vloer |
| Wielen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Lood, Kwik, Cadmium |
| Hoogte (max) | 154 cm |
| Hoogte (min) | 124 cm |
| Maximaal gewicht (capaciteit) | 35 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309135030 |
| Vendorcode | TVS-55T-01 |
| Artikelnr | 1170830 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯