Je bent nog niet ingelogd
Fellowes 8211901 accessoire montage flatscreen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Fellowes 8211901 is een monitorbeugel ontworpen voor bureaubladopstellingen. Dit accessoire ondersteunt maximaal 1 beeldscherm van tot 17 inch en kan gewichten tot 4,5 kg dragen. De montagebeugel is compatibel met VESA-standaarden van 75 x 75 en 100 x 100 millimeter, wat flexibiliteit biedt bij verschillende monitormodellen. Het product heeft een zwarte afwerking en integreert zich discreet in kantoor- en thuiswerkruimtes. Ideaal voor het optimaliseren van werkplekken met beperkte ruimte en voor ergonomische schermpositionering.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 17 inch |
| Draagvermogen (max) | 4.5 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
| EAN | 43859706464 |
| Vendorcode | 8211901 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FIRA International |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal armen | 1 |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 17 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Gewicht | 2,23 kg |
| Hoogte | 85 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 2,9 cm |
| Geschikt voor tv | ✖︎ |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 4,5 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 4.5 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 43859706464 |
| Vendorcode | 8211901 |
| Artikelnr | 1073324 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Laptop-oplossing voor gebruik met de Professional Series armen
- Volledig verstelbaar laptopplatform bedekt met een zacht schuimrubber
- Geschikt voor een laptop van maximaal 17'
- Verstelbare beugels die de laptop met een dikte van 14
- 29 mm en een breedte van 258
- 375 mm op de juiste plaats houden
- Universele bevestiging voor een beeldscherm bijgeleverd zodat zowel het laptopscherm als de monitor op dezelfde hoogte geplaatst kunnen worden
- Getest door FIRA International Ltd om te voldoen aan de ergonomische eisen die zijn vastgelegd in de Europese gezondheids- en veiligheidswetgeving: EN ISO 9241-5
- Bevat ergonomische hendel voor het verstellen van het laptopplatform
- Kabels kunnen eenvoudig en netjes weggewerkt worden
- Ventilatiegaten voor het wegvoeren van de warmte uit de laptop
- VESA 75 x 75 en 100 x 100
- Volledig verstelbaar laptopplatform bedekt met een zacht schuimrubber
- Geschikt voor een laptop van maximaal 17'
- Verstelbare beugels die de laptop met een dikte van 14
- 29 mm en een breedte van 258
- 375 mm op de juiste plaats houden
- Universele bevestiging voor een beeldscherm bijgeleverd zodat zowel het laptopscherm als de monitor op dezelfde hoogte geplaatst kunnen worden
- Getest door FIRA International Ltd om te voldoen aan de ergonomische eisen die zijn vastgelegd in de Europese gezondheids- en veiligheidswetgeving: EN ISO 9241-5
- Bevat ergonomische hendel voor het verstellen van het laptopplatform
- Kabels kunnen eenvoudig en netjes weggewerkt worden
- Ventilatiegaten voor het wegvoeren van de warmte uit de laptop
- VESA 75 x 75 en 100 x 100
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
