Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0020 27" Klem Zwart flat panel bureau steun
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
5x
De LogiLink BP0020 is een zwarte monitorbeugel speciaal ontworpen voor bureaus. Dit compacte model ondersteunt flatscreen-monitoren tot 27 inch en kan een gewicht tot 8 kilogram dragen. De beugel is compatibel met VESA-standaarden van 75x75 en 100x100 millimeter, waardoor deze geschikt is voor een breed scala aan recente beeldschermen. Dankzij de zwarte afwerking past de steun elegant in elke werkplek. Dit model biedt een oplossing voor het optimaliseren van uw bureauruimte door de monitor ergonomisch in positie te brengen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2017 |
| EAN | 4052792042672 |
| Vendorcode | BP0020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 335 mm |
| Diepte | 116 mm |
| Hoogte | 550 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792042672 |
| Vendorcode | BP0020 |
| Artikelnr | 185829 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Bevestig uw tv en computerschermen rechtstreeks op het bureau. Op deze manier kunt u uw schermen gebruiken met volledige bewegingsvrijheid en kantelen, draaien of draaien zoals u wilt.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯