Je bent nog niet ingelogd
Equip 650151 monitorarm Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De Equip 650151 monitorarm in zwart is een praktische bureausteun geschikt voor monitoren tot 27 inch. Met een maximaal draagvermogen van 8 kg biedt deze arm stabiliteit voor standaardschermen. De monitorarm ondersteunt VESA montage afmetingen van 75 x 75 en 100 x 100 mm, wat compatibiliteit met diverse monitoren mogelijk maakt. Door de arm op het bureau te bevestigen, creëert u meer werkruimte en kan de monitorhoogte naar wens worden ingesteld. Een functionele oplossing voor ergonomische werkplekinrichting.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2018 |
| EAN | 4015867207178 |
| Vendorcode | 650151 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 180° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Gewicht | 3,15 kg |
| Hoogte | 450 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Kabeldoorvoer basisplaat inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor tv | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 42,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief klem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867207178 |
| Vendorcode | 650151 |
| Artikelnr | 246007 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯